RadyoKahve.Com a Hoş Geldiniz | iyi Eğenceler Dileriz | Bugün -

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Yakın akraba veya komşularınızla geçireceğiniz zamanlar size iyi gelecektir. Sadece ufak tefek ani çıkışlar içinde olmamaya özen gösterin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Partnerinizle aranızda ufak konuların büyük sorunları yeniden gündeme getirmesi sizi biraz rahatsız edebilir. İlişki konularında daha sakin yaklaşımlarda olmanızı öneririm.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Yaptığın işte heyecan duymuyorsan başarılı olamazsın. Yaptığın işlerdeki heyecan seviyeni kendine sor. Soru soran cevaptan kaçamaz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bir işi başardığında heyecan duy, zıpla, şarkı söyle! Kendini aptal gibi hissetsen bile kesinlikle yorgun, bıkkın ve stres altında hissetmezsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Evrende amaçsız bir zerre dahi yoktur. Fakat amacın olmazsa ve sen bilmezsen bunun da sana yararı olmaz. Amaca giden yolda disiplin, potansiyeli yeteneğe dönüştüren şekillendirici bir ateştir. Potansiyelini keşfet.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bu pencereden yaşama bak, o zaman acizlik kalmaz. Her problemin çözümü vardır. Bulunduğun yerden çözümü göremezsen bakış açını değiştir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık ise ölüme götürür. Cesur ve kararlı ol. Şiddet göstermeden güçlü, kuvvetli; zayıflık belirtmeden yumuşak ol.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Hayatını seviyorsan zamanını boşa geçirme, değerlendir. Çünkü zaman hayatın ta kendisidir. Düşmanın açık bıraktığı kapılar onun istediği yere çıkar. Düşmanını tanı. Örümcekler kendi ağlarına takılmazlar. Uyanık ol!

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Yararlanılmayan bilgi kullanılmayan paraya benzer, yarar sağlamaz. En utanılacak çıplaklık bilgisizliktir. Bugün yeni şeyler öğren.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Başkasından üstün olman önemli değildir, asıl önemli olan şey dünkü halinden üstün olmandır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Seni diğer sıradan insanlardan farksız yapmaya bütün gücüyle gece gündüz çalışan bu dünyada kendin olmak ve öylece kalabilmek dünyanın en zor savaşını vermek demektir. Bu savaş bir başladı mı artık hiç bitmez.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Önyargılı ve şartlanmış insanla tartışmak, su çıkarmak için taşı sıkmaya benzer. Hiç yararı yoktur ve sonuç alınamaz.